آموزش پوشیدن سارافون دخترانه

با این حال، بسیاری از مربیان بر این باورند که یک کد لباس و سارافون دخترانه همچنین یک محیط آموزشی مثبت را ترویج می کند. در تلاش برای مقابله با خشونت، بسیاری از مدارس دولتی یک کد لباس را اجرا می کنند یا دانش آموزان را ملزم به پوشیدن لباس فرم می کنند.

ایده یونیفورم حتی زمانی که رئیس جمهور وقت کلینتون در سخنرانی خود در سال 1996 از آنها حمایت کرد، به تالارهای کنگره رسید.

پس از این سخنرانی، وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده کتابچه راهنمای لباس و ساعت چوبی فرم مدارس را در تمام 16000 منطقه مدرسه در کشور پخش کرد.

این راهنما مزایای بالقوه ای مانند کاهش خشونت و دزدی، جلوگیری از استفاده دانش آموزان از رنگ های گروهی در مدرسه، القای نظم و انضباط دانش آموزان، کمک به مقاومت در برابر فشار همسالان، کمک به دانش آموزان برای تمرکز بر تحصیلات و کمک به شناسایی متجاوزان را بیان کرد.

تخمین زده می شود که تقریباً 25 درصد از مدارس دولتی کشور امسال دارای کد لباس و سالاد کلم و انار و هویج باشند. در ماه سپتامبر، دانش آموزان مدرسه دولتی فیلادلفیا برای اولین بار شروع به پوشیدن لباس های فرم کردند.

آنها به مناطقی مانند لانگ بیچ، کلوویس، فرسنو، هوستون و شهرستان داد در فلوریدا پیوستند تا لباس یا کد لباس داشته باشند. این کدها به دلیل موفقیتی که مناطق با کد لباس نشان داده بودند، ایجاد شدند.

یک نظرسنجی گزارش شده توسط اداره پلیس نیویورک نتایج مثبت بسیاری را پس از شروع یک سیاست یکسان در سال 2000 فهرست کرد به طور کلی جرم و جنایت 14.7 درصد کاهش یافت و احساس تعلق و تحمل بهبود یافت.

سایر نتایج تحقیق نشان داد که 68 درصد از والدین معتقد بودند که سیاست یکنواخت عملکرد کلی تحصیلی را بهبود می بخشد.

هشتاد و هشت درصد از والدین فکر می‌کردند که این کد باعث کاهش آزار و اذیت بین پسران و دختران می‌شود.

هشتاد و چهار درصد احساس کردند که کد یکنواخت برابری بین دو جنس را ترویج می کند.

شاید فاش کننده ترین این واقعیت بود که 80 درصد از دختران و 62 درصد از پسران اظهار داشتند که دوست دارند لباس و شال و کلاه بچه گانه فرم بپوشند.

 • منابع:
  1. How to Enforce the Student Dress Code in a Fair Way
 • تبلیغات: 
  1. آیا از شکری که جان یک پیرمرد 100 ساله را نجات داده، با خبرید؟
  2. ورزش در سیاره دیگر اجباری شد!!
  3. 13 فواید شگفت‌انگیز فلفل چیلی برای سلامتی
  4. ماشین لباسشویی که با روغن موتور لباسها را می شوید